Број на оглас: 2903547
Објавен на: 05.10.2018, 15:12
1 / 4

Renault Megane Cabrio

4.300 €
Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Кабриолети
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
135 kw / 184 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


tel inf 077/800-700