Број на оглас: 2903424
Објавен на: 12.05.2019, 21:56
1 / 3

Man 26.314 6x2

10.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Man 28.310 6x2 2003 godina klima retarder automatik registriran