Број на оглас: 2903387
Објавен на: 06.04.2020, 22:09
1 / 1

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR VO CENTAR SKOPJE

6.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
8 m²
Спрат:
2
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Iznajmuvam deloven prostor vo centar Skopje vo TDC Paloma Bjanka

Za prodazba 24.000 evra