Број на оглас: 2903182
Објавен на: 17.07.2018, 01:17
1 / 7

Bugera V22 Electro Harmonix Tube

12.000 МКД Цената е фиксна 13.000 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Bugera V22 so novi Electro-Harmonix 12AX7 Preamp Tube
so Footswitch