Број на оглас: 2903127
Објавен на: 11.07.2020, 08:31
1 / 4

Земјоделско земјиште

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
18700 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Нива 18700м2
с.Црнилиште
Свети Николе
може замена