Број на оглас: 2902988
Објавен на: 03.11.2019, 11:08
1 / 12

Соби во Валандово / Sobi vo Valandovo

По Договор Цената е фиксна
Квадратура:
25 m²
Спрат:
1
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Нов хотел во центарот на Валандово, комплетно нов, нуди ноќевања во соби со сопствен тоалет, клима уред во секоја соба и ТВ.

Пишете ни или побарајте не на 070410969 за повеќе инфо и резервации