Број на оглас: 2902833
Објавен на: 18.02.2019, 15:04
1 / 2

Asus X54H na delovi

1 МКД
Производител:
ASUS
Xaрд диск HDD:
250 GB
РАМ Меморија:
3 GB
Модел на процесор:
Intel Pentium Dualcore
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
15 - 16 инчи
Presto Elektroniks
ul. Bitolska br.9a
Демир Хисар

Станете Премиум член

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Laptop X54H na delovi. Neispravna maticna ploca-roblem grafika. Ostanatite delovi se ok ispravno e se i moze da se pratat po kargo.