Број на оглас: 2902522
Објавен на: 21.10.2018, 13:27
1 / 6

Golf 5 za delovi po najpovolni ceni!!!

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Golfot e 2006 god, 2.0sdi.
Za podetalni informacii na 070784649 ili 070373619