Број на оглас: 2902448
Објавен на: 23.06.2018, 12:02
1 / 4

PEUGEOT 207 1.4HDi 68HP 2009GOD

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
207
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2017
Сила на моторот:
68 kw / 92 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PEUGEOT 207 1.4HDi 55kw-68ks So realna kilometraza moze proverka. Od oprema poseduva: elektrika na stakla, 2originalni kljuca so centralno zakljucuvanje, klima... Za povekje info na tel:071311728 071311728