Број на оглас: 2902195
Објавен на: 21.01.2019, 11:02
1 / 7

Nissan Note 1.5dci

3.500 € 3.700 €
Марка:
Nissan
Модел:
Note
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
63 kw / 86 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Nissan Note 1.5dci Reno motor 63kw 86ps servisiran sega vo odlicna sostojba.
Uvezen od svajcarija 🇨🇭
4 novi zimski gumi
Registriran cela godina do 01.11.2019.
Ekonomicen avto mnogu mala potrosuvacka.
Za kes 3500€
Moze Zamena 3900€
071-866-434