Број на оглас: 2902179
Објавен на: 25.07.2018, 13:22
1 / 3

Citroen Grand C4 Picasso 2.0hdi

7.300 €
Марка:
Citroen
Модел:
Grand C4 Picasso
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen c4grand picasso 2.0hdi sacuvanoo moze proverka