Број на оглас: 2901459
Објавен на: 08.12.2018, 19:55
1 / 11

Mesalki mesalici za beton 300/250 litri

1 € Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Doneseni od italia
300/250 litri
Profesionalni
Cvrsti profesionalni mesalki
Mesalki zakon
220 volti...struja...