Број на оглас: 2901183
Објавен на: 17.10.2018, 22:37
1 / 8

Mercedes Actros 1843

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Kamionot e vo dobra sostojba... Moze so ladnacata se komplet a moze i posebno... ZA POVEKE INFORMACII NA TELL. 071 537 005