Број на оглас: 2901117
Објавен на: 15.01.2019, 07:46
1 / 6

Detska oprema

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat:
Detska kolicka CHIPOLINO - DAKOTA - 4.000den
Relaksator FISHER PRICE - 2000den
Transporter CHIPOLINO - 2.000den
Stolce za hraneje BERTONI - 2.000den


Kontakt telefon
070687876