Број на оглас: 2900938
Објавен на: 20.06.2018, 23:01
1 / 5

Smart ForTwo - CDI - **********************

1.500 € Цената е фиксна 1.800 €
Марка:
Smart
Модел:
ForTwo
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
90000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
30 kw / 41 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


mnogu ekonomicno - za poveke informacii javete se na 078 - 408 - 486 - *-