Број на оглас: 2900300
Објавен на: 09.11.2018, 11:15
1 / 1

Se prodava na delovi Zastava 101 Yugo 55

44 €
Марка:
Yugo
Модел:
55
Година:
1990
Гориво:
Бензин
Километри:
30000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2017
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


sekakvi delovi. Ceni EKSTRA niski, javete se ke se uverite!

Moze i prakanje po kargo....

Andrej 076 988 977