Број на оглас: 2900207
Објавен на: 04.09.2018, 21:21
1 / 7

Mercedes-A170

1.350 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 170
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes A170 dizel mnogu socuvan so full oprema...Registracija bugarska...
BROJ ZA KONTAKT:078-599-222