Број на оглас: 2900031
Објавен на: 14.06.2018, 11:57
1 / 8

iPad 4

160 €
Марка:
Apple
Модел:
iPad 4 16Gb Wifi
Боја:
Silver
Интерна меморија:
256 GB
РАМ меморија:
повеќе од 8 GB
Големина на екранот:
6" инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


iPad 4 16Gb Wifi 9.7 inches
Mnogu Malce Koristen od 1 God
- zabeleska Mozno peomena na vlezot za Polnenje No nee I Vazno dase Promeni znaci Polne
Baterijata Drze Mnogu Jaka.
Sinot go koristese youtube Cretan Filmovi klipovi nisto Drugo.
Toa e na slikite