Број на оглас: 2899981
Објавен на: 20.01.2019, 18:29
1 / 7

MERRELL ORIGINAL PATIKI

1.600 МКД
Tип на обувки:
Патики
Големина:
40
Боја:
Други
obuvki
Станете Премиум член

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


patikite se bukvalno novi . original kozni mn kvalitetni udobni so vibram gjon. doneseni od stranstvo. prakjam po kargo