Број на оглас: 2899622
Објавен на: 03.07.2018, 13:13
1 / 3

4 parcina Aluminiumski Bandazi 'DBV' 14"

5.500 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


4 parcina Aluminiumski Bandazi 'DBV' 14" 4x100 Opel,Fiat,Golf 3 i drugo. zvonete na: 076241119