Број на оглас: 2899562
Објавен на: 13.10.2018, 23:05
1 / 2

Makita *rotacional hilta*unikat*profi verzija

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Ispravna