Број на оглас: 2899328
Објавен на: 20.05.2018, 03:27
1 / 4

Se prodava NOV INDUSTRISKI FEN

3.300 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov neotpakuvan industriski fen, donesen od Svajcarija.
Slikite kazhuvaat se.
Za poveke informacii na mob.