Број на оглас: 2899325
Објавен на: 17.05.2018, 18:23
1 / 7

Letni gumi 13ki

100 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 4 letni gumi 13ki so bandazi .

- Dimenzija 155/70 R13
- Gumite odat zaedno so bandazite
- 2 se Debica kako novi , malce vozeni
- 2 se Sportiva ne mnogu vozeni
Gumite se prodavaat kompletno site 4 , nemoze oddelno.

Cena na site 4 - 6000 den.