Број на оглас: 2899295
Објавен на: 17.05.2018, 17:46
1 / 6

Aluminski Bandazi 17 so Gumi

390 € Цената не е фиксна 400 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Alu Bandazi 17 so Gumi ,razmak na dupki 5 x 108. (Renault - pezo - ford)
2 x zimska Sava Eskimo HP2, pr(31-16)
2 x letna Sportiva Performance pr(08-16)
Vozeni edna sezona vo perfektna sostojba