Број на оглас: 2899292
Објавен на: 19.05.2018, 14:13
1 / 4

Alcatel u5

4.000 МКД 5.000 МКД
Марка:
Alcatel
Модел:
U5
Боја:
Black
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Alcatel u5 kupen e pred 3-4 meseca koristen samo 1 mesec so garancija raboti samo na t-mobile sim karticki