Број на оглас: 2899249
Објавен на: 26.05.2018, 08:45
1 / 9

Mercedes ML 320 - 4 Matic 2008

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
ML 320
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
200 kw / 272 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Extra sostojba
REDVNO SERVISIRAN
cena po dogovor