Број на оглас: 2899112
Објавен на: 19.05.2018, 13:24
1 / 8

Samsung galaxy SM g-313,Samsung Galaxy j3 ,Huawei y5-II

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Samsung
Модел:
galaxy j3
Боја:
White
Интерна меморија:
2 GB
РАМ меморија:
1,5 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam ili menuvam za iphone 6s ili samsung galaxy s6 edge so moja doplata samsugot e bez grepka raboti perfektno,samsung j3 skrsen ekran ,huawei y5 pola godina koristen i coolpad porto skrsen ekran... 078-382-140 kristijan