Број на оглас: 2898985
Објавен на: 17.05.2018, 13:31

Kukja vo selo Erdzelija

15.000 €
Број на соби:
4
Квадратура:
180 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
450 m²
Тип на домот:
Половина куќа
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
4 Паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
Ul. Vasko Karangeleski br. 13

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kukjata e na 2 sprata po 90m2 so dvorno mesto 450m2
( za poveke informacii 071 961 663 )