Број на оглас: 2898947
Објавен на: 12.04.2021, 18:53

CONVERSE ORIGINAL PATIKI

По Договор 1.500 МКД
Tип на обувки:
Патики
Големина:
40
Боја:
Други
obuvki
Станете Премиум член

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Patikite se novi . original mn kvalitetni i udobni. doneseni od stranstvo. prakjam po kargo