Број на оглас: 2898936
Објавен на: 17.05.2018, 12:57
1 / 12

SEAT LEON 1.9 TDI

1 €
Марка:
Seat
Модел:
Leon
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е заменаSEAT LEON 1.9 TDI 77 KW 105 KS 2008 GODINA.
Kilometraza : 153,000
Voziloto e doneseno od Svajcarija so vozenje vo odlicna sostojba so realna kilometraza .
Voziloto e so visoko nivo na oprema:
-Elektrika na stakla,
-Elektrika na retrovizori,
- Klima,
-ABS i ESP,
-Bord kompjuter,
-Staven Orginalen Display
-Dva kluca,
-Orginal 18ka fabricki aluminiumski bandasi so novi gumi letni i zimski .
I mnogu drugo...
*** Voziloto e odlicno vredi da se pogledne!!!