Број на оглас: 2898834
Објавен на: 18.08.2018, 11:45
1 / 10

Се продава GOLF 7 - 1.2tsi

10.500 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2013
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
63 kw / 86 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава голф 7 1.2tsi bluemotion.
Произведен во 2013 година и е во одлична состојба.
Колата е регистрирана до 05.2019 година и поседува зелен картон.
Купен е од Порше Скопје.
Поседува сервисна книшка и е редовно сервисиран во Порше Скопје.
Поседува високо ниво на опрема + паркинг сензори.
ГРАТИС 4 зимски гуми.
Колата може да се види во секое време.