Број на оглас: 2898467
Објавен на: 05.08.2018, 20:53
1 / 2

PRODAVAM SEDISTA ZA KIA CARNIVAL

2.500 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


prodavam sedista za kia carnival eko koza mn socuvani nese mnogu koristeni 2 zadni