Број на оглас: 2898381
Објавен на: 19.05.2018, 17:30
1 / 3

Coolpad Modena 2

1 €
Марка:
Друга марка
Модел:
Coolpad Modena2
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


https://m.gsmarena.com/coolpad_modena_2-8326.php