Број на оглас: 2898308
Објавен на: 20.05.2018, 21:22
1 / 3

motorn pila STIHL 038 elektronik

300 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Вид на оглас: Се продава


pilata e vo odlicna sostojba . Se prodava bidejki mene veke mi e teska .koristena samo za svoi potrebi.
lice za kontakt Bore 071/254-935