Број на оглас: 2898283
Објавен на: 23.05.2020, 17:31
1 / 3

Novi zamenski kopcinja prozori Opel Astra H, Zafira B

300 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Novi zamenski plastiki za kopcinja za prozori za:
Opel Astra H
Opel Zafira B

Cena: 300den parce

Info na Viber 078 845 629