Број на оглас: 2898265
Објавен на: 16.05.2018, 19:24
1 / 12

Se iznajmuva nov trisoben namesten stan

230 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3
Квадратура:
66 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Северозапад
Адреса:
7-mi Noemvri

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Nova gradba, kompletno namesten, parno greenje, klima,tv, internet,videofonija,lift, cena po dogovor
ps...moze i za firma-pravno lice...ili sl.