Број на оглас: 2897879
Објавен на: 07.05.2019, 16:13
1 / 1

Kuka izvadena od fiat tipo

1.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Prodavam euro kuka izvadena od fiat tipo no bez dokumenti za atest za kukata 1500den fiksno 075 552 383 075 552 383