Број на оглас: 2897354
Објавен на: 24.05.2018, 20:40
1 / 1

ДИГИТАЛЕН МАСАЖЕР

По Договор

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Масажа и Сауна

Вид на оглас: Се продава


Електричен стимулатор за релаксирање на мускулите на телото.
Дигитален пулсирачки масажер.
Терапија со Акупунктура за лекување + 16 ЕЕЗ влошки - електроди.