Број на оглас: 2897300
Објавен на: 19.07.2018, 12:56
1 / 9

HONDA CRF 450 R 2014 GODINA

3.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Honda
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
2014
Модел:
Crf 450 R

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava honda crf 450 r 2014 godina.
Motorot e vo besprekorna sostojba.
Sm pro platinum bandasi so pojacani osovini
Hinson rasing kumlug
Golem disk na predna kocnica
Maxis novi gumi.