Број на оглас: 2897296
Објавен на: 17.05.2018, 10:35
1 / 4

Vw Passat 1.9 tiptop

2.650 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vw passat 1.9 81kw(110)
Kolata e tiptop bez dopolnitelen trosok po nea- napraven e kompleten servis
Klimatronik
Tempomat
Centralno
Ne e udirana
Full oprema
Za podetalni inf. 078208310
078208310
078208310