Број на оглас: 2897151
Објавен на: 18.08.2019, 08:12
1 / 7

FORD GALAXY 1.8 tdci 2007

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Galaxy
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FORD GALAXY 2007 god.kupen od germanija dobro socuvano vozilo registrirano do 25.01.2019 godina so zelen karton moze i zamena za pomalo vozilo