Број на оглас: 2897125
Објавен на: 06.09.2018, 10:02
1 / 12

CITROEN NEMO 1.4HDI 68KS

4.600 € Цената е фиксна
Марка:
Citroen
Модел:
Nemo
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
68 kw / 92 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e uvezeno od italija i e so plateni davacki do registracija !!
Napraven golem servis pred 500 km + nov set korpa,lamela drug lager !
Cena :4600€
070272066 Ane