Број на оглас: 2897027
Објавен на: 24.05.2018, 13:09
1 / 12

AUDI A3 1.9 TDI SPORTBACK FULL

По Договор Цената е фиксна 1 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2018
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-AUDI A3 1.9 TDI 105 KS
-PROI"" 2005
-FUL OPREMA
-KLIMATRONIK
-GREACI SEDISTA
-ALARM
-17" KI BANDASI NOVI GUMI
-METALIK BOJA
-TRI KLUCA
-UVEZENA OD ITALIJA
-PLATENI SITE DAVACKI DO MK TABLI
-INF""" 070-239-440
------------070-239-440