Број на оглас: 2896957
Објавен на: 20.09.2018, 15:58
1 / 7

Се продава балирачка FAHR 400

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Во исправна состојба, спремна за работа