Број на оглас: 2896860
Објавен на: 24.05.2018, 12:08
1 / 8

Nissan terrano 2.7 td, moze i zamena

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Nissan
Модел:
Terrano
Година:
1993
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Poveke informacii na 075/428-365