Број на оглас: 2896852
Објавен на: 20.05.2018, 07:51
1 / 8

VW Scirocco 1.4 TSI (Coupé)

9.000 € 10.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Scirocco
Година:
2009
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


moze zamena za VW, Mercedes, BMW i Honda

cena za zamena 10000e

uvezena Svecarija
suoer sostojba ful opremaDate d'immatriculation 10.2008
Catégorie de véhicule Occasion
Couleur extérieure bleu mét.
Kilomètres 132'900 km
Boîte à vitesses Boîte manuelle
Roues motrices traction avant
Carburant Essence
Portes 3
Sièges 4
Couleur intérieure gris
Cylindrée 1'390 cm3
Piaggio.