Број на оглас: 2896851
Објавен на: 18.01.2019, 16:40
1 / 10

Cirkular NOV !!!

200 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov cirkular so potenciometar na leziste za razlecnna dlabiana na secenje mn povolno nikogas neupotrebuvan 760 W