Број на оглас: 2896780
Објавен на: 17.05.2018, 17:47
1 / 8

Citroen Berlingo 1.6 HDI

12.500 € 12.600 €
Марка:
Citroen
Модел:
Berlingo
Година:
2015
Гориво:
Дизел
Километри:
60000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
68 kw / 92 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Nova kupena i odrzuvana vo Avtonova Citroen Skopje. So full oprema