Број на оглас: 2896774
Објавен на: 08.07.2018, 09:43
1 / 3

Baotian

1 €
Марка:
Останати марки
Вид:
Скутер
Година:
2010
Модел:
Baotian

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dobro socuvan skuter marka baotian prv gazda kako nov za povejke informaci na 078409400 ( igor ,)