Број на оглас: 2896402
Објавен на: 17.04.2019, 21:39
1 / 4

Се Продава Куќа

20.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
4
Квадратура:
220 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
220 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Полу наместен
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Североисток
Адреса:
Борис Кидрич 22

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Дворно место со гаража, подрум, мала помошна куќа во која има бунар